Sobota, 23 września 2017 godzina 23:35

szczęśliwy numerek I | dzisiaj: - jutro: - szczęśliwy numerek II | dzisiaj: - jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Aktualności

"Niech każdy miłość własną - kraju miłości poświęci"

Początek września jest dla uczniów naszej szkoły bardzo ważny, nie tylko ze względu na rozpoczynający się nowy rok szkolny. 15 września 2017 roku odbyły się  obchody Święta Szkoły, upamiętniające postać naszego patrona, gen. Józefa Kustronia, w 78. rocznicę jego bohaterskiej śmierci.

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ!

Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie należy do programu Stypendia Świętego Mikołaja. To program, który pozwala dzieciom i młodzieży z niezamożnych rodzin rozwijać talenty, a wszystko dzięki zaangażowaniu nie tylko szkoły ale również lokalnej społeczności , firm, instytucji pozarządowych w zbiórkę funduszy na stypendia dla naszych uczniów.

PRACOWITE WAKACJE DLA UCZNIÓW TECHNIKUM I ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

Koniec roku szkolnego. WAKACJE. Każdy z uczniów czeka na ten czas z utęsknieniem, aby odpocząć od szkoły, nauki a jednak znalazły się wyjątki. Uczniowie Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie w ramach podpisanych umów z pracodawcami z terenu Lubaczowa, Łańcuta i Rzeszowa skierowali swoje pierwsze kroki do firm i przedsiębiorstw, aby sprostać wyzwaniu w pierwszej pracy.

Zespół Szkół w Lubaczowie - Szkołą z życiem!!!

W Zespole Szkół od kilku lat prowadzona jest akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w bazie DKMS.

NARODOWE CZYTANIE „WESELA” STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

W sobotę – 2 września br. o godzinie 10:00 mieszkańcy Lubaczowa i przedstawiciele wielu instytucji spotkali się na Rynku, aby wspólnie czytać i słuchać fragmentów „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.

„Młodzi …, o młodych…, dla młodych…” – czyli kolejna wizyta w KRZ

Już 5 września uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie ponownie odwiedzili studio Katolickiego Radia Zamość, aby poprowadzić kolejną audycję z cyklu „Młodzi..., o młodych..., dla młodych”. Tym razem przed mikrofonem zasiedli: Natalia Witko z klasy II „b”, Tomek Szawara z IV „Tlm”, Krzysztof Czereczon z IV „Ti”, Dawid Struś z III „c” i prowadząca audycję – Patrycja Hass z II „b”. Nie zabrakło i tym razem naszej polonistki –  pani Edyty Świstowicz-Mazur.

Stypendia w Zespole Szkół im. gen.J.Kustronia

Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia rozpoczyna realizację kolejnego program stypendialnego w ramach podpisanej umowy z Fundacją Świętego Mikołaja. W związku z tym zapraszamy uczniów do składania wniosków stypendialnych w terminie od 4 do 22 września 2017 roku.

„Dyplom z Marzeń”– zdobądź stypendium na pierwszy rok studiów

Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. J.Kustronia  w ramach konkursu Dyplom z Marzeń  dołączył do koalicji organizacji uczestniczących w Programie Stypendiów Pomostowych.

Konkurs organizowany jest każdego roku na wiosnę, dzięki wspólnej inicjatywie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji Wspomagania Wsi i Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.

Strona: 1/111 | 1 2 3 4 ...111 > >>


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.