13:10 – Łówcza przez Narol
13:15 – Oleszyce
13:15 – Budomierz, Cetynia
13:15 – Wielkie Oczy
14:05 – Wielkie Oczy
14:05 – Łukawiec przez Tarnawskie
14:05 – Wólka Horyniecka przez Horyniec Zdrój
14:05 – Oleszyce
14:05 – Cewków.
14:05 – Stary Lubliniec
14:05 – Narol przez Rudę Różaniecką
14:15 – Budomierz, Cetynia
14:55 – Nowa Grobla
15:00 – Łówcza przez Narol, Rudę Różaniecką