
Serdecznie witamy wszystkich byłych mieszkańców Internatu !
Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą, wyślijcie do nas kartkę z wakacji. Napiszcie co u Was słychać, jak i gdzie spędzacie wakacje. My we wrześniu zrobimy z tych pocztówek kolaż i umieścimy zdjęcia na stronie szkoły.




