
Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli praktyki w Setúbal w ramach programu Erasmus+
Z radością informujemy, że grupa uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli pani Anny Michalskiej i pani Doroty Milo dotarła bezpiecznie do portugalskiego miasta Setúbal, gdzie realizują swoje zagraniczne praktyki zawodowe




