Przekazanie obowiązków nowemu Samorządowi Uczniowskiemu

Po półtorarocznej pracy w Samorządzie Uczniowskim przyszła pora na przekazanie obowiązków na ręce młodszych uczniów Zespołu Szkół. Tym samym, jako członkowie Rady ustępującego Samorządu Uczniowskiego, gratulujemy Darii Sierżęga objęcia funkcji Przewodniczącej oraz życzymy udanej i owocnej pracy na rzecz całej społeczności szkolnej.


Chcielibyśmy także podziękować Dyrekcji i Nauczycielom za wsparcie i pomoc przy organizacji podejmowanych przez nas działań oraz za każde dobre słowo. Dziękujemy przede wszystkim Uczniom Zespołu Szkół, naszym Koleżankom i Kolegom, za współpracę i za udział w organizowanych przez nas akcjach.


Mamy nadzieję, że czas spędzony w szkole był dla Was czasem, w którym nie myśleliście tylko o swoich obowiązkach, ale mogliście zaangażować się i wziąć udział w inicjatywach podejmowanych przez Samorząd Uczniowski. Sami często przedstawialiście nam swoje pomysły, które w miarę możliwości staraliśmy się realizować, co pokazuje, że Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie, a podstawą jego funkcjonowania jest współpraca.


Jarosław Ważny
Sylwia Hajdera
Angelika Małka
Wiktoria Frącik
Joanna Harasymowicz

Comments are closed.
Skip to content