Projekt – Ogólnopolski Konkurs i Test Wiedzy “CYBERBEZPIECZNI”

„Cyberbezpieczni” to ogólnopolski program edukacyjny realizowany przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju, promujący wiedzę i bezpieczne zachowania w Internecie. Jest on skierowany do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dotychczas w zajęciach wzięło udział ponad 1000 uczniów i nauczycieli. W edycji 2023 roku oprócz warsztatów i kursów zaplanowaliśmy także ogólnopolski test wiedzy na temat bezpieczeństwa w sieci.

Zapraszamy na lekcje i szkolenia online dostępne w naszej ofercie edukacyjnej. Przygotowaliśmy propozycje zajęć zarówno dla osób indywidualnych, jak i szkół. Podczas warsztatów dla dzieci i młodzieży, uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę z projektowania i druku 3D, a także poznają świat programowania i zagadnienia zawiązane ze sztuczną inteligencją!

Ogólnopolski Konkurs i Test wiedzy „Cyberbezpieczni”

Wspólnie z Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Teście wiedzy o bezpieczeństwie w sieci. To niepowtarzalna okazja do rozwoju kompetencji walki z dezinformacją i cyberprzestępczością, jak i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród!

 

Wypełnij Test do 3 grudnia do godziny 15:00 TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy  młodzież Zespołu Szkół  do udziału w Ogólnopolskim Konkursie i Teście wiedzy „Cyberbezpieczni”. To nie tylko świetna okazja do sprawdzenia się w starciu z hipotetycznymi zagrożeniami i cyberprzestępcami, ale również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

Nagrodzone zostaną zgłoszenia o największej liczbie punktów, najkrótszym czasie wypełnienia i o najwcześniejszej dacie wpływu. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody – 100 bonów na zakupy w Allegro o wartości 500 zł!

Konkurs ma on formę testu składającego się z 27 zamkniętych pytań jednokrotnego wyboru, które podzielone są na trzy kategorie tematyczne i poziomy trudności. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w Teście wiedzy.

Więcej informacji na temat projektu na stronach  PFR Fundacja oraz Centralny Dom Technologii

Comments are closed.
Skip to content