O programie Erasmus+ – tym razem na antenie Katolickiego Radia Zamość!

   W związku z zakończeniem realizacji projektu Erasmus+ „Mobilni teraz – kreatywni w przyszłości” wybraliśmy się w czwartek – 3 listopada br. do rozgłośni Katolickiego Radia Zamość z siedzibą w Lubaczowie, aby nagrać kolejną audycję z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”.

   W dyskusji tym razem wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, którzy byli uczestnikami projektu Erasmus+: Julia Dorota, Marcin Mielniczek, Michał Dydyk, Szymon Żyła i Gabriela Brzyska.
Swoją opinię na temat projektu mogła również wyrazić pani Magdalena Warcaba – opiekun uczestników.

   Podczas rozmowy poruszaliśmy tematy dotyczące tego, czym właściwie jest Erasmus+, jakie korzyści niesie ze sobą udział w programie oraz jakie wymagania muszą spełnić uczniowie, którzy chcieliby wziąć udział w tym projekcie. Dyskutowaliśmy również o tym, jak wyglądały nasze przygotowania do wyjazdu i czego nauczyliśmy się podczas tej zagranicznej podróży.

   Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość już w najbliższą sobotę – 18 listopada o godzinie 17:10 na antenie KRZ lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje realizowane przez uczniów”

Gabriela Brzyska

Comments are closed.
Skip to content