Nagroda Biznes Klasa 2022 dla Zespołu Szkół

W dniu 14  grudnia 2022 roku w Podkarpackim Centrum Innowacji Sp. z o.o. w Rzeszowie  zostały rozdane nagrody w konkursie „Biznes Klasa 2022″, który jest organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.
W tym roku nagrodzone zostały także Szkoły współpracujące z biznesem w tym, też nasz Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia. Aż dwie nagrody trafiły do naszych lokalnych firm z którymi współpracuje nasza szkoła.

Laureatom gratulujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Laureatami 5. edycji konkursu zostali:

I miejsce Fabryka Maszyn Lubaczów sp. z o.o.

II miejsce Safran Transmission Systems Poland

III miejsce BIBMOT Polska sp. j.

WYRÓŻNIENIE w kategorii firm mikro – Instal Center. Usługi hydrauliczne Tomasz Hawrylak z Lubaczowa.

Konkurs „Biznes Klasa 2022″ polega na wyłonienie podmiotów gospodarczych wykazujących się największymi walorami edukacyjnymi, to jest wyróżniających się na tle innych podmiotów w zakresie wspierania szkół zawodowych/branżowych na Podkarpaciu.

Do konkursu zgłoszonych zostało 16 Firm i Przedsiębiorstw z całe województwa podkarpackiego. Laureatami 5 edycji zostały te, które  wyróżniały się na tle innych, wspierając szkoły – swoich Partnerów. Dbając o swoje przyszłe kadry, już na etapie szkolnym. Do Konkursu mogły przystąpić podmioty gospodarcze (bez względu na formę prawną prowadzonej działalności), które łącznie świadczą wsparcie (bez względu na jego formę) dla szkół/placówek oświatowych o profilu zawodowym zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego.

Zdjęcia: Andrzej Łapkowski

Comments are closed.
Skip to content