Trwa Hotelowy Tydzień Ziemi. Czy to akcja i pomysł wyłącznie dla hotelarzy?

Nie!!! To czas na działania na rzecz naszej planety. W działania ekologiczne hotelarze chcą zaangażować jak najwięcej instytucji i zwykłych ludzi.

W dniach 21 – 28 kwietnia 2023 hotelarze i uczniowie szkół hotelarskich poznają, propagują i realizują mniejsze i większe projekty ekologiczne.

Drobnymi działaniami, które w sumie razem dadzą coś wielkiego, możemy pomóc samym sobie . Organizatorzy akcji, bardzo znani w branży: Karol Weber Inspektor Hotelowy i Agata Delmaczyńska Green Officer, podpowiadają działania https://enjoyyourstay.pl/hotelowy-tydzien-ziemi-2022/

Włączysz się do akcji? Uczniowie klas hotelarskich naszej szkoły już to zrobili. Przygotowali prace w postaci propozycji rozwiązań ekologicznych dla hoteli w ramach eko-konkursu dla uczniów szkół hotelarskich. Poszerzyli swoją wiedzę na temat śladu węglowego.

Zapraszamy do działań na miarę swoich możliwości. Ważny jest każdy drobny nawyk, który spowoduje, że będziesz zużywał trochę mniej wody, energii, nie będziesz marnował żywności i wyprodukujesz trochę mniej śmieci. Segreguj śmieci i zrezygnuj z plastiku.

Wszystko ma znaczenie dla naszej planety.

Hotelarze z ZS w Lubaczowie

Comments are closed.
Skip to content