Szkolenie branżowe

95 lat temu po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych pojawił się nad niewielkim barem szyld z nazwiskiem Marriott. To był początek wielkiej marki słynącej dziś głownie z hoteli. I właśnie w roku jubileuszu nauczycielka hotelarstwa Agnieszka Kapel z naszego Zespołu Szkół odbywała swoje 40 godzinne szkolenie branżowe w dniach 16-20.05.2022 w ***** hotelu marki Marriott o nazwie Palacio de Santa Ana w Valladolid w Hiszpanii. To doświadczenie było możliwe dzięki współpracy z Konsorcjum szkół zawodowych z województwa podkarpackiego, którego liderem jest firma EDU-IT, w ramach programu Erasmus+  nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000021185, w którym uczestniczyło 7 nauczycieli różnych zawodów.

Agnieszka realizując swoje zadania w hotelu zwracała szczególna uwagę na elementy świadczące o wysokim poziomie obsługi Gości. Hotel Palacio de Santa Ana zdobył bowiem 1 miejsce wśród hoteli marki Marriott na całym świecie w rankingu poziomu obsługi Gości w 2021 roku.

Po zajęciach cała grupa nauczycieli przebywających w Valladolid miała okazję do poznania miasta, smaków prowincji Kastylia i Leon, zwyczajów hiszpańskich. 

A. Kapel zdobyła cenne doświadczenie potrzebne do nauczania zawodu hotelarza.

Comments are closed.
Skip to content