Dni otwarte w Zespole Szkół – 26-27 kwietnia 2022r.

Dni otwarte to bardzo ważne wydarzenie dla całej społeczności Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Jest to czas, kiedy zarówno uczniowie klas ósmych, jak i ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą naszej szkoły.  W pierwszym dniu mieliśmy zaszczyt gościć Panią Teresę Richter – przedstawiciela Związku Rzemiosła Polskiego – Cech Rzemiosł Różnych w Lubaczowie oraz Pana Tomasza Hawrylaka, prezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Lubaczowskiego Forum Biznesu”, zarazem miejscowego przedsiębiorcę – firma Instal Center w Lubaczowie. 

Na wstępie głos zabrał dyrektor szkoły – Pan Andrzej Nepelski serdecznie witając przybyłych uczniów klas ósmych wraz z ich opiekunami. Zaprosił wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą naszej szkoły, zachęcając jednocześnie  do ponownego spotkania, ale już 1 września.

W dniu dzisiejszym gościliśmy uczniów następujących szkół: 

SP nr 1 w Lubaczowie, SP w Starym Dzikowie, SP w Baszni Dolnej, SP w Lisich Jamach, SP w Młodowie, SP w Krowicy Samej, SP w Załużu, SP w Rudzie Różanieckiej, SP w Łukawcu, SP w Wielkich Oczach oraz SP w Oleszycach.

Galeria - 26-27.04.2022​

Comments are closed.
Skip to content