Absolwentka Zespołu Szkół w Lubaczowie gościem audycji ,,Młodzi, o młodych, dla młodych”

    W przerwie świątecznej udało się nam nagrać styczniową audycję z cyklu ,,Młodzi, o młodych, dla młodych” z udziałem naszej absolwentki – Pauliny Mazepy.

Podczas spotkania młodzież miała okazję zapytać, jak wyglądała droga muzycznej kariery starszej koleżanki – ze szkoły średniej do wydania singla ,,Boję się”.

    Paulina odpowiadając na pytania przekazała młodym wiele cennych wskazówek, jak odnaleźć się w tym muzycznym świecie i jak realizować swoje pasje…

    Wszystkich, którzy mają ochotę usłyszeć głos naszej absolwentki (tym razem słowo mówione), serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji już w najbliższą sobotę – 20 stycznia o godzinie 17.05 na antenie Katolickiego Radia Zamość, a jeżeli komuś się nie uda, to zawsze może wejść na stronę Zespołu Szkół w Lubaczowie i w zakładce AUDYCJE odnaleźć nagranie.

    Dziękujemy ślicznie Paulinie, że przyjęła nasze zaproszenie i wzięła udział w audycji. Serdecznie gratulujemy wydania singla i czekamy na płytę, która ukaże się niebawem.

    Życzymy Paulinie dalszych sukcesów na niwie artystycznej i cieszymy się, że z Zespołu Szkół wychodzą tacy zdolni uczniowie.

Comments are closed.
Skip to content