Życie maturzysty na 100 dni przed egzaminem dojrzałości…

Jak to się w Polsce mówi: ,,święta, święta i po świętach…”. Nadejście roku 2023 na nowo wzbudza emocje w ludziach, a zwłaszcza w tegorocznych maturzystach. Zbliżająca się matura, a także studniówka sprawiają pojawianie się u nich skrajnych emocji. Z jednej strony maturzyści są podekscytowani nadchodzącym balem, ale z drugiej  – zestresowani z powodu egzaminów maturalnych, do których z każdym dniem pozostaje coraz mniej czasu. 

Jak w związku z tymi ważnymi wydarzeniami radzą sobie maturzyści? Czy z powodu przygotowań zapominają oni o pasjach i odpoczynku? Czy ich codzienne życie uległo gwałtownym przemianom? A jeśli tak, to jakim? Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania, serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej z cyklu: ,,Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” już 21 stycznia o godzinie 17:05 na antenie Katolickiego Radia Zamość lub na stronie naszej szkoły w zakładce: “Audycje”.

W audycji usłyszą Państwo nie tylko odpowiedzi na pytania dotyczące życia maturzysty, ale także rady i wskazówki dla młodszych słuchaczy udzielone przez specjalnego gościa, bowiem swoją obecnością zaszczyciła nas ubiegłoroczna maturzystka – Katarzyna Grabas.

Mamy nadzieję, że po wysłuchaniu pierwszej audycji w tym nowym roku tegoroczni maturzyści bardziej docenią ten wyjątkowy okres w ich życiu, a także przestaną się niepotrzebnie denerwować.

Natalia Osztap

Comments are closed.
Skip to content