ZS-owy Bazarek w Zespole Szkół w Lubaczowie – 26.11.2022r.

Po raz drugi w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia  w Lubaczowie odbędzie się ZS –owy Bazarek. Rok temu mieszkańcy naszego regionu nie zawiedli. Organizatorom dostarczyli naprawdę sporo pięknych przedmiotów – książek, zabawek, pluszaków, nową i używaną odzież, buty, biżuterię, doniczki, kwiaty i inne gadżety. Zaangażowali się także w kupno oferowanych rzeczy. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie i tylko za 2zł, 5zł lub 10zł. W sumie w czasie ostatniej akcji sprzedaży zebrano 4484,39 złotych. Dochód został podwojony dzięki współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja i przekazany na stypendia dla uczniów Zespołu Szkół. 

Dzięki ubiegłorocznej akcji ZS-owego bazarku w tym roku szkolnym dodatkowo 5 uczniów mogło skorzystać z pomocy stypendialnej.

Stypendia dedykowane są uzdolnionym i zaangażowanym społecznie dzieciom z niezamożnych rodzin; mogą być przeznaczone na rozwój i edukację, w tym opłacenie zajęć dodatkowych, treningów, sprzętu, materiałów, opłaty wpisowe na zawody czy obozy.

TY też możesz zostać Św. Mikołajem !!!

Jeśli masz w domu rzeczy których już nie potrzebujesz, masz wyrzucić, a wiesz, że mogą się przydać innym przynieś już dziś do szkoły!!! (miejsce zbiórki to internat.)

Co możesz przynieść na poszczególne stoiska?

  • książki, książeczki, bajki, bajeczki, albumy, czasopisma,
  • wszelkiego rodzaju gadżety bożonarodzeniowe,
  • rzeczy: drewniane, z gliny, włóczki, krepiny i bibuły,
  • wszystko dla maluchów: pluszaki, gry, zabawki,
  • kompozycje kwiatowe,
  • odzież nową i używaną oraz obuwie,
  • biżuterię, ramki, kubki i tysiąc innych drobiazgów.

Zbuduj z nami „Solidarną Szkołę”


Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na stypendia dla uczniów
Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.
Comments are closed.
Skip to content