Uroczyste pożegnanie klas maturalnych 2022!

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych 2022

W piątek 29.04. 2022 r. w Zespole Szkół im. gen. J. Kustronia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Konkatedrze Lubaczowskiej. O godz. 9:00 w hali sportowej Zespołu Szkół, w pożegnaniu maturzystów wzięli udział: Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Nepelski z wicedyrektorami – Panią Barbarą Kurek i Panem Januszem Ruperem, zaproszeni goście – Pani Marta Tabaczek – Przewodnicząca Rady Powiatu, Edyta Kudla – Przewodnicząca Rady Rodziców, nauczyciele i uczniowie klas liceum i technikum, którzy w przyszłym roku będą zdawać maturę.

Pożegnanie rozpoczęto od wysłuchania hymnu i uroczystego przekazania Sztandaru Szkoły. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły, zwracając się do tegorocznych maturzystów z podziękowaniami za godne reprezentowanie Zespołu Szkół podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych, a rodzicom za trud wychowania dzieci i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.

Dyrektor Szkoły, Przewodnicząca Rady Powiatu i Przewodnicząca Rady Rodziców w swoich wystąpieniach życzyli maturzystom sukcesów w dorosłym życiu oraz zdania egzaminów maturalnych. Panie podziękowały również nauczycielom za trud nauczania.

W imieniu absolwentów głos zabrali Aleksander Gałas i Patrycja Leszczawska, dziękując dyrekcji i nauczycielom za zaangażowanie i trud w wychowaniu i kształceniu w całym okresie nauki.

Dyrektor wraz z przewodnicząca Rady Rodziców, wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody za działalność w wolontariacie,  osiągnięcia sportowe i działalność na rzecz szkoły i powiatu. Absolwenci wraz z życzeniami powodzenia od swoich młodszych kolegów otrzymali pamiątkowe długopisy z grawerem – “Matura 2022 – powodzenia!”.

Całą uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu po kierownictwem Pana Marka Kindrata.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia na maturze i dalszych sukcesów!!

Comments are closed.
Skip to content