TARGI KSIĄŻKI EMPIKU 2022

W czwartek 18 maja wystartowały Targi Książki Empiku. Na czytelników przez najbliższe dwa tygodnie czeka 60 spotkań online z udziałem autorów największych premier tej wiosny. W tym roku targi odbywają się nie tylko w Internecie, ale również stacjonarnie w każdym salonie Empik w Polsce.

Wiosenne święto literatury

Na pięciu Scenach targowych pojawi się blisko 90 gości z Polski i zagranicy. Wśród nich m.in. Radek Rak, Brandon Mull, Marcin Meller, Anja Rubik, Magdalena Grzebałkowska i Maciej Stuhr. Na 60 spotkaniach uczestnicy będą mogli zadawać autorom pytania, brać udział w dyskusji oraz zdobyć książki z autografami. Na Scenie Głównej pojawią się najważniejsi pisarze polskiej i zagranicznej literatury kryminalnej, obyczajowej i poradników. Scena Apostrof przeznaczona jest na literaturę piękną i reportaż, natomiast Scena Przecinek i Kropka – na literaturę dla najmłodszych czytelników. Scena Zrozumieć jest nowością na targach i jest poświęcona sytuacji geopolitycznej na świecie, a Scena Forum ma służyć celom branżowym.

Spotkania autorskie

18 maja na pierwszym oficjalnym spotkaniu targów pojawiła się Katarzyna Bonda – autorka bestsellerów kryminalnych. W ciągu dwóch tygodni trwania spotkań będzie można zobaczyć Łukasza Orbitowskiego, Wojciecha Chmielarza, Davida Lagercrantza i wielu innych popularnych pisarzy z Polski i zagranicy. Na Targach Książki nie zabraknie również Rafała Paczesia, Vincenta V. Severskiego, Marzeny Rogalskiej czy Agnieszki Maciąg.

Promocje i transmisje

Targi Książki Empiku to również atrakcyjne promocje. Rabaty sięgają -50% na stronie empik.com oraz -30% w salonach dla użytkowników Empik Premium i Empik Premium Free. Wszystkie spotkania wiosennej odsłony targów będą transmitowane na fanpage’u Empiku na Facebooku oraz na profilu Empiku na Instagramie.

Comments are closed.
Skip to content