Szkoły Pełne Talentów

Nasza Szkoła przystąpiła do projektu “Szkoły Pełne Talentów”,  który polega na przekazywaniu Talenciaków, czyli specjalnych kuponów, na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki otrzymują klienci sklepów stacjonarnych sieci Lidl w zamian za każde wydane 50 zł na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Dodatkowo każdy Talenciak przekazany na rzecz naszej Szkoły to los w loterii nagród.

Talenciaki można przekazywać do specjalnie przygotowanych pudełek znajdujących się w E-grosiku, przy drzwiach głównego wejścia do internatu oraz przy szatni na warsztatach szkolnych.

Akcja wydawania Talenciaków trwa od 5 września 2022 r. do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 13 listopada 2022 r.

Celem akcji jest zmobilizowanie Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności oraz przekazanie dzieciom z polskich szkół sprzętu sportowego i elektrycznego najwyższej jakości.

Pokażmy, że robiąc codzienne zakupy, jesteśmy w stanie przyczyniać się do tworzenia lepszych warunków do naszego kształcenia i rozwoju.

Szczegóły i regulamin akcji: www.lidl.pl/Szkoly

Przewodniczący SU

     Jarosław Ważny

Comments are closed.
Skip to content