Rozpoczynamy 10. rok współpracy z Katolickim Radiem Zamość!

Rok szkolny 2022/2023 to również początek dziesiątego roku współpracy z Katolickim Radiem Zamość. Trudno uwierzyć, że to już tyle lat. Kiedy rozpoczynaliśmy tę radiową przygodę, chyba nikt nie przypuszczał, że audycja z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”, przygotowywana co miesiąc przez społeczność Zespołu Szkół w Lubaczowie będzie emitowana aż tyle czasu. A jednak się udało!

Niestety, nie byłoby to możliwe, gdyby nie dobre serca Pracowników Radia, którzy zawsze witali nas z otwartymi ramionami i wspierali nasze pomysły. Katolickie Radio Zamość zasługuje na słowa uznania za wytrwałą pracę odpowiadającą na szerokie potrzeby społeczeństwa, w tym także młodego pokolenia, toteż w tym miejscu składamy Państwu gorące podziękowania. Dzięki nagrywaniu audycji uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie mogą nieustannie doskonalić warsztat młodego dziennikarza.

Wraz z rozpoczęciem dziesiątego roku współpracy z Katolickim Radiem Zamość, pragnę zachęcić całą społeczność szkolną do wysłuchania audycji radiowej już w najbliższą sobotę – 17 września o 17.10 na antenie KRZ lub na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce „Audycje”. Tym razem przed mikrofonem zasiądą: Aleksandra Szwed, Kamila Kaczmarska, Oliwia Głuszek, Natalia Kornaga, Amelia Tabaczek, Katarzyna Semczak i Natalia  Metyk.

            Serdecznie zapraszamy!

Oliwia Głuszek

Comments are closed.
Skip to content