Pan Marcin Łabisz Nauczycielem Roku powiatu lubaczowskiego

     Portal informacyjny „Nowiny24” przeprowadza Plebiscyt Edukacyjny, w którym głosować można m.in. na nauczycieli szkół ponadpodstawowych. W tej kategorii w powiecie lubaczowskim I miejsce zajął Pan Marcin Łabisz (102 głosy), zaś II miejsce Pan Tomasz Małecki (91 głosów)  – nauczyciele uczący w Zespole Szkół w Lubaczowie. Pan Marcin Łabisz zakwalifikował się więc do etapu wojewódzkiego.

     Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Pana Marcina Łabisza, który obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc na liście. Każdy głos się liczy, każdy głos pomoże nauczycielowi naszej szkoły wygrać finał wojewódzki i przejść do kolejnego etapu.

     Głosowanie w etapie wojewódzkim będzie trwało do wtorku, 13 grudnia 2022 r. do godz. 20:30.

     Aby oddać głos na p. Marcina Łabisza, należy wysłać SMS o treści RZJ.210 na numer 7303 (koszt 3,69 zł z VAT).

     Wojewódzki finał plebiscytu wyłoni najlepszych w naszym regionie. Laureaci z naszego województwa w każdej kategorii plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, w którym zostaną przyznane główne nagrody i tytuły Nauczyciel Roku Polski. Uroczyste wręczenie statuetek i głównych nagród finansowych odbędzie się wiosną 2023 roku podczas uroczystej wielkiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Więcej informacji oraz listę rankingową Plebiscytu znaleźć można pod poniższym linkiem:

https://nowiny24.pl/p/kandydat/marcin-labisz%2C3250923/

Comments are closed.
Skip to content