
„…tylko jeden w całym roku taki dzień!” – Wigilia w internacie
Zgodnie z wieloletnią tradycją we wtorkowy wieczór, wychowankowie internatu wraz z wychowawcami i zaproszonymi gośćmi, zebrali się przy wigilijnym, pięknie zastawionym stole, by złożyć życzenia płynące prosto z serca. Ważnym elementem




