
🏓 Szkolne zmagania w tenisie stołowym! 🏓
W poniedziałek, 3 lutego, nasi uczniowie reprezentowali szkołę w turnieju tenisa stołowego w Dubiecku! 🎉 Był to kolejny etap rywalizacji po wygranej w powiatowej licealiadzie – tym razem na szczeblu rejonowym.




