
Gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów
13 grudnia 2022 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie miała miejsce uroczysta gala, w trakcie której Wojewoda Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch wręczyły dyplomy stypendystom Prezesa Rady




