Mężczyźni Kobietom! – na antenie Katolickiego Radia Zamość

     Z racji obchodzonego 8 marca Międzynarodowego Dnia Kobiet, mężczyźni z klasy 4 „d” z Zespołu Szkół w Lubaczowie wybrali się w środę – 1 marca do studia Katolickiego Radia Zamość, z siedzibą w Lubaczowie, aby nagrać kolejną audycję z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”, przygotowywaną co miesiąc przez społeczność naszej szkoły. Tym razem jednak spotkanie odbyło się w gronie męskim i było poświęcone naszym drogim paniom. W dyskusji gościnnie wzięli również udział uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie.

     W czasie audycji panowie przyznali się do tego, za co są wdzięczni kobietom, jak postrzegają przedstawicielki płci pięknej i jaką rolę odgrywają niewiasty w życiu mężczyzn. Mieliśmy również możliwość podziękowania swoim mamom i babciom za trud włożony w nasze wychowanie. Ostatecznie, jednogłośnie doszliśmy do wniosku, iż prawdziwi mężczyźni powinni wspierać kobiety, aby mogły one realizować swoje pasje i czuły się kochane.

     Z okazji Święta Kobiet życzymy Paniom – zarówno tym starszym, jak i tym nieco młodszym – wszystkiego, co najlepsze, samych radosnych dni i spełnienia najskrytszych marzeń!

     Wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Drogie Panie, serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej już w sobotę 18 marca o godzinie 17:05 na antenie KRZ lub na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce „Audycje”.

 Patryk Leszczyński

 Oliwier Buda

Comments are closed.
Skip to content