Kolejny sukces Pana Marcina Łabisza w Plebiscycie Edukacyjnym

Pan Marcin Łabisz, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w naszej szkole, jakiś czas temu zdobył tytuł Nauczyciela Roku szkoły ponadpodstawowej w powiecie lubaczowskim w Plebiscycie Edukacyjnym przeprowadzanym przez portal informacyjny „Nowiny24”. Tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Głosowanie w etapie wojewódzkim zakończyło się 13 grudnia 2022 r. o godz. 20:30. Pan Łabisz został laureatem  IV miejsca, uzyskując 500 głosów. Zdobył więc nagrodę finansową, a także otrzymał zaproszenie na wojewódzką Galę Plebiscytu.

Serdecznie gratulujemy uzyskanego tytułu. Oddana ilość głosów pokazuje, że w swojej pracy rzeczywiście kieruje się Pan zasadą „bądź takim nauczycielem, jakiego sam chciałbyś mieć”, za co Pana praca potrafi zostać doceniona.

Pan Marcin Łabisz ze swojej strony dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz znajomym za wszystkie głosy oddane na jego osobę w Plebiscycie. Jest niezmiernie wdzięczny za to, że praca, która daje mu tyle satysfakcji, jak i zaangażowanie, które w nią wkłada, są zauważalne i doceniane przez tak dużą społeczność.

Listę rankingową etapu wojewódzkiego znaleźć można pod poniższym linkiem:

https://nowiny24.pl/p/kandydaci/1015319

Comments are closed.
Skip to content