Klasy hotelarskie uczestniczyły w „Be My Guest – zostań Liderem Nowej Gościnności”

   Kongres dla przyszłych hotelarzy, przyszłych pracowników branży Hospitality, przyszłych liderów w swoim zawodzie odbył się w ICE Kraków. Na pytanie: Jak było? Odpowiadamy wszyscy zgodnie: Rewelacyjnie!   To wydarzenie, jakiego się nie spodziewaliśmy. Stowarzyszenie Hotelmania – organizator wydarzenia – zadbało o 13 prelegentów, którzy mówili ciekawie o swoich zawodach, pasjach i pokazywali swoją ścieżkę kariery. Stageman Polska (animatorzy czasu wolnego) przed każdym blokiem porywali i energetyzowali publiczność. Młodzież słuchała tego, co chcą im przekazać ludzie sukcesu, a wśród nich: Wojciech Herra (sprzedaż, przywództwo i psychologia mistrzostwa), Michał Ernest Podgórski (Grand Hotel Boutique Rzeszów – Best World Receptionist), Agata Cerynger (Hotelbeds, Motywująca historia rozwoju kariery od Terapeutki SPA – do Regional Director Easten Europe).

   Czy życie jest jak jazz? Tak, jest najlepsze, kiedy improwizujesz. Tą tezę udowodnił Jan Durčak, Regionalny dyrektor Profitroom Czech i Słowacji. Joanna Preisner z Bacówka Radawa & SPA przekazała wiele cennych uwag i spostrzeżeń na temat mediów społecznościowych i budowania własnego wizerunku w mediach poprzez publikacje. Co publikować i gdzie, oraz jaką rolę pełnią portale społecznościowe w kształtowaniu wizerunku – taka wiedza jest wprost bezcenna.

   Ja przystało na mistrzów świata w sztuce barmańskiej, Wojciech Urbański i Robert Piasecki przekonali nas, że wszystkie drogi zaczynają się za barem. Chempion Bartender Quality to właśnie firma, którą prowadzą barmani – prawdziwi mistrzowie w swoim fachu.

   Nie zabrakło też petardy wieczoru, czyli Briana Allana, który przekonywał do wolontariatu i wspólnie ze wszystkimi uczestnikami wykonał utwór „It’s my life” (zrobiliśmy to! Wszyscy zaśpiewaliśmy wspólnie i „z podziałem na role”).

   W czasie Be My Guest odbyła się także gra miejska na starówce Krakowa. Tropiciel, czyli Adam Leszczyński przygotował specjalną trasę dla uczestników wydarzenia. Nagrodami były bilety do Energylandii.

   Cale wydarzenie na bieżąco można było oceniać na platformie Meeting15. Tam też umieszczane były zdjęcia i filmiki.

   Za umożliwienie nam uczestnictwa w wydarzeniu „Be My Guest – zostań Liderem Nowej Gościnności” serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Andrzejowi Nepelskiemu, który dofinansował nasz wyjazd. To doświadczenie może coś w nas zmienić. Szykujemy się już na przyszły rok.

Comments are closed.
Skip to content