Jedziemy do Krakowa! – „Be my guest – zostań liderem nowej gościnności”

Mam dla uczniów naszej szkoły propozycję udziału w niesamowitej 2 dniowej wycieczce do Krakowa, KTÓREJ DO TEJ PORY NIE BYŁO!

Jest to wycieczka połączona z kongresem dla ponad 1000 osób – uczniów, nauczycieli, ludzi biznesu branży HoReCa z całej Polski. TO WYDARZENIE ŁĄCZĄCE ŚWIAT uczniów&nauczycieli&biznesu oraz hoteli&gastronomii&mice&travel. Organizuje je STOWARZYSZENIE NA RZECZ EDUKACJI UCZNIÓW, STUDENTÓW, NAUCZYCIELI, PROFESJONALISTÓW – HOTELMANIA.

Wycieczka ta będzie jednym z najważniejszych wydarzeń edu-inspiracyjnych w dotychczasowej historii naszego technikum hotelarskiego i wszystkich szkół turystyczno- gastronomiczno- hotelarskich z całej Polski. Jest dedykowane rozwojowi młodych talentów, łączące wiedzę merytoryczną na najwyższym poziomie, wysokojakościową rozrywkę, przebywanie w silnie inspirującym towarzystwie i miejscu o niezwykłej estetyce, ponieważ wydarzenie odbędzie się w największym centrum kongresowym w Krakowie  ICE Kraków Congress Centre.

Kogo poznamy na spotkaniu? Pasjonatów swojego zawodu, ludzi, którzy osiągnęli sukces i opowiedzą o tym, jak do tego doszło. Więcej informacji znajdziesz w linku: https://bemyguest.ninja/

Opowiedz znajomym, że jedziemy na wydarzenie „Be my guest – zostań liderem nowej gościnności”.

Agnieszka Kapel

Comments are closed.
Skip to content