“Dzieci sprawiają, że życie jest pełne niespodzianek i spontaniczności.”
Z okazji Dnia Dziecka w naszym internacie odbył się piknik. Na wychowanków czekało mnóstwo atrakcji : przeciąganie liny, zabawy z użyciem skakanek, wyścigi z piłeczką pingpongową niesioną na łyżce, puszczanie baniek mydlanych, zabawa z piłką plażową, a także mecz piłki siatkowej. Młodzież jeździła pociągami w różne strony świata „…byle nie do Warszawy”.
Dla wszystkich przygotowany był poczęstunek : zapiekanki oraz kiełbaski
i szaszłyki z grilla. Największą atrakcją okazały się jednak pianki pieczone na patykach . Impreza była bardzo udana, przebiegała w radosnej atmosferze,
a uczestnicy zadowoleni i najedzeni przez długi czas będą wspominać miło
i aktywnie spędzony czas.
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” – Janusz Korczak

















