CZYTELNICY DLA UKRAINY. DOŁĄCZ DO AKCJI!

Czytelnicy, jak najlepiej świętować Światowy Dzień Książki, kiedy zza naszej wschodniej granicy dobiegają okrutne wiadomości? Udowodnijmy wspólnie, że miłość do książek jest równie niewyczerpana, jak chęci do pomocy! Dołączcie do akcji „Czytelnicy dla Ukrainy”!

Minione tygodnie upłynęły pod znakiem wojny, która nigdy nie powinna się wydarzyć. Tysiące wiadomości docierających do nas zza naszej wschodniej granicy to niestety nie jest literacka fikcja.

Z okazji Światowego Dnia Książki  zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji społeczności portalu lubimyczytac.pl „Czytelnicy dla Ukrainy” i wierzymy, że wśród czytelników chęci do pomocy – podobnie jak miłość do książek – są niewyczerpalne.

Lubimyczytac.pl cały dochód z uruchomionej zbiórki przekaże na konto Polskiej Akcji Humanitarnej, która doskonale wie, jaki rodzaj wsparcia jest obecnie najbardziej potrzebny.

Akcja „Czytelnicy dla Ukrainy” to nie tylko zbiórka pieniędzy. To mnóstwo różnych wydarzeń organizowanych przez ludzi z książkowej branży. Więcej o ciekawych inicjatywach na rzecz Ukrainy na portalu lubimyczytac.pl.

Comments are closed.
Skip to content