Czy warto mieć w życiu pasję?

    W  poniedziałek – 10 czerwca wychowankowie internatu znajdującego się przy Zespole Szkół w Lubaczowie wraz ze swoimi wychowawcami: Panią Romaną Szpyt-Liwerską, Panią Patrycją Krygowską-Kurek i Panem Jerzym Pałczyńskim udali się na nagranie do lubaczowskiej siedziby Katolickiego Radia Zamość,  aby porozmawiać na temat swoich pasji.
    Okazało się, iż nauczyciele pracujący w internacie to nie tylko wychowawcy, ale także pasjonaci, którzy zarażają podopiecznych własną pasją i przekazują im cenne wskazówki, jakże potrzebne w rozwijaniu swoich zdolności.
    Robótki ręczne – od haftowania, szydełkowania poprzez rzeźbiarstwo, a na zajęciach relaksacyjno – ruchowych skończywszy, to tylko niektóre zajęcia dodatkowe prowadzone w internacie. Młodzież uczestnicząca w tych spotkaniach może doskonalić swoje umiejętności w różnych dziedzinach.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają zajęcia dodatkowe prowadzone przez wychowawców w internacie i poznać tajniki rzeźbiarstwa, haftowania czy zdrowego stylu życia, to serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji już w najbliższą sobotę – 15 czerwca o godzinie 17.10 na antenie Katolickiego Radia Zamość lub w terminie późniejszym na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce “Audycje”.

Comments are closed.
Skip to content