03 Wrz 2019

Odjazdy autobusów PKS

Odjazdy autobusów PKS z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

13:10 – Łówcza przez Narol od 2.12.2019r.

13:15 – Cetynia od 2.12.2019r.

13:15 – Wielkie Oczy od 2.12.2019r.

14:05 – Wielkie Oczy.

14:05 – Łukawiec przez Tarnawskie.

14:05 – Radruż przez Horyniec Zdrój.

14:05 – Oleszyce.

14:05 – Cewków.

14:05 – Stary Lubliniec.

14:05 – Narol przez Rudę Różaniecką.

14:15 – Cetynia od 2.12.2019r.

14:55 – Nowa Grobla.

14:55 – Potok Jaworowski.

15:00 – Łówcza przez Rudę Różaniecką, Narol.