03 Wrz 2019

Odjazdy autobusów PKS

Odjazdy autobusów PKS z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

13:10 – Łówcza przez Narol

13:15 – Oleszyce

13:15 – Cetynia

13:15 – Wielkie Oczy

14:05 – Wielkie Oczy

14:05 – Łukawiec przez Tarnawskie

14:05 – Wólka Horyniecka przez Horyniec Zdrój

14:05 – Oleszyce

14:05 – Cewków.

14:05 – Stary Lubliniec

14:05 – Narol przez Rudę Różaniecką

14:15 – Cetynia

14:55 – Nowa Grobla

15:00 – Łówcza przez Rudę Różaniecką, Narol