Dyrekcja szkoły

wicedyrektor szkoły

Kurek Barbara

    dyrektor szkoły

    Nepelski Andrzej

      wicedyrektor szkoły

      Ruper Janusz

        Kierownicy

        kierownik warsztatów szkolnych

        Bundyra Jan

          kierownik szkolenia praktycznego

          Amarowicz Jan

            język polski

            język polski

            Szymoniak Ewa

              język polski

              Piskorska Lucyna

                język polski

                Mikolik Agnieszka

                  język polski

                  Huk-Ważna Marzena

                    język angielski

                    język niemiecki, język angielski

                    Dworak Magdalena

                      język angielski

                      Verenytska Oksana

                        język angielski

                        Kuziemska Paulina

                          język angielski

                          Milo Dorota

                            język angielski

                            Matkowska Zoriana

                              język angielski

                              Radnik Przemysław

                                język angielski

                                Wawrzyn Tomasz

                                  język niemiecki

                                  język niemiecki

                                  Michalska Anna

                                    język niemiecki

                                    Tymczyszyn Justyna

                                      język niemiecki, język angielski

                                      Dworak Magdalena

                                        język niemiecki

                                        Rakoczy-Szpyt Danuta

                                          język niemiecki

                                          Ważny Piotr

                                            matematyka

                                            matematyka

                                            Mach Jan

                                              informatyka, matematyka

                                              Cioch Wojciech

                                                matematyka

                                                Stojaniuk Iwona

                                                  historia

                                                  historia, WOS

                                                  Łabisz Marcin

                                                    historia, WOS

                                                    Górecki Marian

                                                      wos

                                                      historia, WOS

                                                      Łabisz Marcin

                                                        historia, WOS

                                                        Górecki Marian

                                                          geografia

                                                          biologia

                                                          fizyka i chemia

                                                          wychowanie fizyczne

                                                          wychowanie fizyczne

                                                          Kornaga Elżbieta

                                                            wychowanie fizyczne

                                                            Kornaga Barbara

                                                              wychowanie fizyczne

                                                              Połeć Janina

                                                                wychowanie fizyczne

                                                                Jezuit Tomasz

                                                                  wychowanie fizyczne

                                                                  Dudzic Rafał

                                                                    wychowanie fizyczne

                                                                    Buczko Zbigniew

                                                                      edukacja dla bezpieczeństwa

                                                                      edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe

                                                                      Dral Jolanta

                                                                        podstawy przedsiębiorczości

                                                                        dyrektor szkoły

                                                                        Nepelski Andrzej

                                                                          wicedyrektor szkoły

                                                                          Kurek Barbara

                                                                            informatyka

                                                                            wicedyrektor szkoły

                                                                            Ruper Janusz

                                                                              informatyka, matematyka

                                                                              Cioch Wojciech

                                                                                przedmioty informatyczne

                                                                                przedmioty informatyczne

                                                                                Dworak Waldemar

                                                                                  przedmioty informatyczne

                                                                                  Wojtuch Krzysztof

                                                                                    przedmioty informatyczne

                                                                                    Kopciuch Waldemar

                                                                                      przedmioty informatyczne

                                                                                      Tęcza Krzysztof

                                                                                        przedmioty zawodowe,przedmioty informatyczne

                                                                                        Ważny Jacek

                                                                                          przedmioty zawodowe

                                                                                          przedmioty zawodowe

                                                                                          Kubiszyn Wojciech

                                                                                            przedmioty zawodowe

                                                                                            Pachołek Anna

                                                                                              przedmioty zawodowe

                                                                                              Hnatów Tomasz

                                                                                                przedmioty zawodowe

                                                                                                Głaz Piotr

                                                                                                  nauczyciele zawodu

                                                                                                  nauczyciel zawodu

                                                                                                  Pachołek Tomasz

                                                                                                    nauczyciel zawodu

                                                                                                    Szczygieł Jan

                                                                                                      nauczyciel zawodu

                                                                                                      Furgała Witold

                                                                                                        nauczyciel zawodu

                                                                                                        Jabłoński Waldemar

                                                                                                          przedmioty zawodowe geodezyjne

                                                                                                          przedmioty zawodowe geodezyjne

                                                                                                          Mazurek Beata

                                                                                                            przedmioty geodezyjne

                                                                                                            Szczybyło Bogusława

                                                                                                              przedmioty ekonomiczne i logistyczne

                                                                                                              przedmioty ekonomiczne

                                                                                                              Wałczyk Dorota

                                                                                                                przedmioty ekonomiczne

                                                                                                                Ozimek Barbara

                                                                                                                  przedmioty logistyczne

                                                                                                                  Motyka Krystian

                                                                                                                    przedmioty ekonomiczne

                                                                                                                    Saj Andrzej

                                                                                                                      religia

                                                                                                                      nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                      nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                      Nepelska Anna

                                                                                                                        nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                        Bentkowska Jolanta

                                                                                                                          pedagog

                                                                                                                          pedagog szkolny

                                                                                                                          Ruper Małgorzata

                                                                                                                            wychowawcy internatu

                                                                                                                            wychowawca

                                                                                                                            Pizun Wioletta

                                                                                                                              wychowanie do życia w rodzinie

                                                                                                                              wychowanie do życia w rodzinie

                                                                                                                              Telenkiewicz Teresa

                                                                                                                                Pracownicy szkoły

                                                                                                                                Artwik Zdzisław
                                                                                                                                 Artymowicz Jan
                                                                                                                                 Dańków Danuta
                                                                                                                                 Furgała Janina
                                                                                                                                 Gruszczyk Maria
                                                                                                                                 Hakało Aniela
                                                                                                                                 Kopciuch Wioletta
                                                                                                                                 Krygowska-Kurek Patrycja
                                                                                                                                 Ważny Katarzyna
                                                                                                                                 Majdan Jan
                                                                                                                                 Margraf Maria
                                                                                                                                 Mazurkiewicz Maria
                                                                                                                                 Michalik Agata
                                                                                                                                 Śliwa Anna
                                                                                                                                 Ważny Jacek
                                                                                                                                 Witek Jerzy
                                                                                                                                 Żabczak Barbara

                                                                                                                                Pracownicy warsztatów szkolnych

                                                                                                                                Cozac Dariusz
                                                                                                                                Cozac Władysław
                                                                                                                                Czarny Mirosław
                                                                                                                                Kiczuła Jan
                                                                                                                                Leja Tomasz
                                                                                                                                Materniak Barbara
                                                                                                                                Mozol Mirosław
                                                                                                                                Richter Elżbieta
                                                                                                                                Stachniak Jan
                                                                                                                                Stachniak Zdzisław
                                                                                                                                Szczygieł Jerzy
                                                                                                                                Zagrodzki Marek

                                                                                                                                Pracownicy internatu

                                                                                                                                Fircowicz Dorota
                                                                                                                                Rogal Barbara
                                                                                                                                Rogowska Bogumiła
                                                                                                                                 Smolak Anna
                                                                                                                                 Szałański Marek