Dyrekcja szkoły

wicedyrektor szkoły

Kurek Barbara

    dyrektor szkoły

    Nepelski Andrzej

      wicedyrektor szkoły

      Ruper Janusz

        Kierownicy

        kierownik warsztatów szkolnych

        Bundyra Jan

          kierownik szkolenia praktycznego

          Amarowicz Jan

            kierownik internatu

            Barbara Zagrodzka

              język polski

              język polski

              Szymoniak Ewa

                język polski

                Piskorska Lucyna

                  język polski

                  Mikolik Agnieszka

                    język polski

                    Huk-Ważna Marzena

                      język angielski

                      język niemiecki, język angielski

                      Dworak Magdalena

                        język angielski

                        Verenytska Oksana

                          język angielski

                          Kuziemska Paulina

                            język angielski

                            Milo Dorota

                              język angielski

                              Matkowska Zoriana

                                język angielski

                                Radnik Przemysław

                                  język angielski

                                  Wawrzyn Tomasz

                                    język niemiecki

                                    język niemiecki

                                    Michalska Anna

                                      język niemiecki

                                      Tymczyszyn Justyna

                                        język niemiecki, język angielski

                                        Dworak Magdalena

                                          język niemiecki

                                          Rakoczy-Szpyt Danuta

                                            język niemiecki

                                            Ważny Piotr

                                              matematyka

                                              matematyka

                                              Mach Jan

                                                informatyka, matematyka

                                                Cioch Wojciech

                                                  matematyka

                                                  Stojaniuk Iwona

                                                    historia

                                                    historia, WOS

                                                    Łabisz Marcin

                                                      historia, WOS

                                                      Górecki Marian

                                                        wos

                                                        historia, WOS

                                                        Łabisz Marcin

                                                          historia, WOS

                                                          Górecki Marian

                                                            geografia

                                                            biologia

                                                            fizyka i chemia

                                                            wychowanie fizyczne

                                                            wychowanie fizyczne

                                                            Kornaga Elżbieta

                                                              wychowanie fizyczne

                                                              Kornaga Barbara

                                                                wychowanie fizyczne

                                                                Połeć Janina

                                                                  wychowanie fizyczne

                                                                  Jezuit Tomasz

                                                                    wychowanie fizyczne

                                                                    Dudzic Rafał

                                                                      wychowanie fizyczne

                                                                      Krzych Piotr

                                                                        wychowanie fizyczne

                                                                        Buczko Zbigniew

                                                                          edukacja dla bezpieczeństwa

                                                                          edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe

                                                                          Dral Jolanta

                                                                            podstawy przedsiębiorczości

                                                                            dyrektor szkoły

                                                                            Nepelski Andrzej

                                                                              wicedyrektor szkoły

                                                                              Kurek Barbara

                                                                                informatyka

                                                                                wicedyrektor szkoły

                                                                                Ruper Janusz

                                                                                  informatyka, matematyka

                                                                                  Cioch Wojciech

                                                                                    przedmioty informatyczne

                                                                                    przedmioty informatyczne

                                                                                    Dworak Waldemar

                                                                                      przedmioty informatyczne

                                                                                      Wojtuch Krzysztof

                                                                                        przedmioty informatyczne

                                                                                        Kopciuch Waldemar

                                                                                          przedmioty informatyczne

                                                                                          Tęcza Krzysztof

                                                                                            przedmioty zawodowe,przedmioty informatyczne

                                                                                            Ważny Jacek

                                                                                              przedmioty zawodowe

                                                                                              przedmioty zawodowe

                                                                                              Kubiszyn Wojciech

                                                                                                przedmioty zawodowe

                                                                                                Pachołek Anna

                                                                                                  przedmioty zawodowe

                                                                                                  Hnatów Tomasz

                                                                                                    przedmioty zawodowe

                                                                                                    Głaz Piotr

                                                                                                      nauczyciele zawodu

                                                                                                      nauczyciel zawodu

                                                                                                      Pachołek Tomasz

                                                                                                        nauczyciel zawodu

                                                                                                        Szczygieł Jan

                                                                                                          nauczyciel zawodu

                                                                                                          Furgała Witold

                                                                                                            nauczyciel zawodu

                                                                                                            Jabłoński Waldemar

                                                                                                              przedmioty zawodowe geodezyjne

                                                                                                              przedmioty geodezyjne

                                                                                                              Szczybyło Bogusława

                                                                                                                przedmioty ekonomiczne i logistyczne

                                                                                                                przedmioty ekonomiczne

                                                                                                                Wałczyk Dorota

                                                                                                                  przedmioty ekonomiczne

                                                                                                                  Ozimek Barbara

                                                                                                                    przedmioty logistyczne

                                                                                                                    Motyka Krystian

                                                                                                                      przedmioty ekonomiczne

                                                                                                                      Saj Andrzej

                                                                                                                        przedmioty ekonomiczne

                                                                                                                        Śliwa Anna

                                                                                                                          religia

                                                                                                                          nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                          nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                          Nepelska Anna

                                                                                                                            nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                            Bentkowska Jolanta

                                                                                                                              pedagog

                                                                                                                              pedagog szkolny

                                                                                                                              Ruper Małgorzata

                                                                                                                                wychowawcy internatu

                                                                                                                                wychowawca

                                                                                                                                Pizun Wioletta

                                                                                                                                  wychowanie do życia w rodzinie

                                                                                                                                  wychowanie do życia w rodzinie

                                                                                                                                  Telenkiewicz Teresa

                                                                                                                                    Pracownicy szkoły

                                                                                                                                    Artwik Zdzisław
                                                                                                                                     Artymowicz Jan
                                                                                                                                     Artymowicz Jan
                                                                                                                                     Młodzińska Justyna
                                                                                                                                     Furgała Janina
                                                                                                                                     Gruszczyk Maria
                                                                                                                                     Hakało Aniela
                                                                                                                                     Kopciuch Wioletta
                                                                                                                                     Krygowska-Kurek Patrycja
                                                                                                                                     Ważny Katarzyna
                                                                                                                                     Majdan Jan
                                                                                                                                     Margraf Maria
                                                                                                                                     Mazurkiewicz Maria
                                                                                                                                     Michalik Agata
                                                                                                                                     Śliwa Anna
                                                                                                                                     Ważny Jacek
                                                                                                                                     Witek Jerzy
                                                                                                                                     Żabczak Barbara

                                                                                                                                    Pracownicy warsztatów szkolnych

                                                                                                                                    Cozac Dariusz
                                                                                                                                    Cozac Władysław
                                                                                                                                    Czarny Mirosław
                                                                                                                                    Kiczuła Jan
                                                                                                                                    Leja Tomasz
                                                                                                                                    Materniak Barbara
                                                                                                                                    Mozol Mirosław
                                                                                                                                    Richter Elżbieta
                                                                                                                                    Stachniak Jan
                                                                                                                                    Stachniak Zdzisław
                                                                                                                                    Szczygieł Jerzy
                                                                                                                                    Zagrodzki Marek

                                                                                                                                    Pracownicy internatu

                                                                                                                                    Fircowicz Dorota
                                                                                                                                    Rogal Barbara
                                                                                                                                    Huk Elżbieta
                                                                                                                                    Rogowska Bogumiła
                                                                                                                                     Smolak Anna
                                                                                                                                     Szałański Marek