Sobota, 18 listopada 2017 godzina 0:08

szczęśliwy numerek I | dzisiaj: - jutro: - szczęśliwy numerek II | dzisiaj: - jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Arek Wałczyk


Arek Wałczyk - uczeń klasy technikum informatycznego

 

Nazywam się Arek Wałczyk. Jestem uczniem czwartej klasy technikum informatycznego. Moją pasją jest informatyka, a najbardziej interesują mnie techniki tworzenia stron WWW z wykorzystaniem języka PHP, bazy danych MySQL, a także JavaScript, xHTML/CSS oraz AJAX. Do moich zainteresowań można zaliczyć również grafikę komputerową. Hobbystycznie zajmuję się także realizacją krótkometrażowych filmów wideo i ich montażem.

Czy o Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia można powiedzieć, że jest szkołą z pasją? Zdecydowanie TAK! To właśnie tutaj uzyskałem możliwość poszerzenia swoich umiejętności, spełniania pasji oraz nabycia certyfikatów ECDL oraz CISCO. Wielokrotnie miałem okazję rozwijać swoje zainteresowania angażując się w pracę na rzecz szkoły. Warto dodać, iż moje zdolności i umiejętności doceniane są również poza murami szkoły. Przykładem może być fakt, że w 2010 roku, biorąc udział w konkursie organizowanym przez jeden z największych portali internetowych w Polsce za realizację filmu na temat bezpieczeństwa w Internecie, zdobyłem główną nagrodę.

W wolnym czasie, kiedy tylko pozwalają mi na to obowiązki, rozwijam swój autorski system zarządzania treścią o nazwie "Morfeo". Projektuję grafikę komputerową i montuję filmy wideo. Ostatnimi czasy coraz częściej sięgam do elektroniki, co skutkuje tym, że piwnica mojego domu zaczyna zapełniać się sporą ilością najróżniejszych komponentów (czyżby zaczątki własnej pracowni elektronicznej?). Nieco wcześniej, bo jakieś cztery lata temu zetknąłem się nawet z tworzeniem prostych gier komputerowych, ale z racji mojej fascynacji językiem PHP do tego typu pracy przy komputerze wracam nieco rzadziej.

Wszystkich zainteresowanych moimi pracami i projektami zapraszam na profile online. W serwisie YouTube istnieje możliwość obejrzenia mojej skromnej twórczości filmowej, a także wideoklipów, które przedstawiają wybrane projekty.

Arek Wałczyk


 

System zarządzania treścią Morfeo mojego autorstwa

 

Film o bezpiecznym internecie przy którym pracowałem

 

Film promujący Zespół Szkół w Lubaczowie, który zrealizowałem


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.