Sobota, 18 listopada 2017 godzina 0:07

szczęśliwy numerek I | dzisiaj: - jutro: - szczęśliwy numerek II | dzisiaj: - jutro: -
Rzeszów
-5°C

Szkoła >> Paulina Mazepa


Paulina Mazepa - uczennica klasy o profilu humanistyczno-dziennikarskim

 

Zespół Szkół jest moim zdaniem niewątpliwie SZKOŁĄ Z PASJĄ, gdyż daje możliwość uczniom na realizowanie swoich zainteresowań. Jestem w klasie maturalnej o profilu humanistyczno - dziennikarskim i po prawie trzech latach nauki mogę powiedzieć, iż nie jest to profil "tylko z nazwy". Odwiedziliśmy wiele miejsc, byliśmy uczestnikami warsztatów, które pozwalały nam doskonalić nasze umiejętności z zakresu dziennikarstwa. Gościliśmy także w naszej szkole znane i cenione osobistości - Brygidę Grysiak, Lucię Retman, Stefana Dardę. Ponadto w szkole funkcjonuje radiowęzeł - szkolne Radio GiT "Gramy i Tworzymy".

Moją pasją jest również muzyka. W liceum co prawda nie ma tego przedmiotu, ale szkoła zapewnia mi udział w różnych konkursach i przeglądach, na przykład w Podkarpackim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej - "Piosenka w Meloniku", gdzie zajęłam drugie miejsce co dało mi możliwość wystąpienia na deskach Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Dzięki zaangażowaniu szkoły zostałam również LAUREATKĄ NAGRODY PODKARPACKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDÓW TERYTORIALNYCH dla najzdolniejszej młodzieży Podkarpacia. Byłam również stypendystką PROGRAMU WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONEJ MŁODZIEŻY "Nie zagubić talentu".

Jak widać, nasza szkoła niejednokrotnie potwierdziła i wciąż potwierdza fakt, że jest Szkołą z Pasją, ponieważ pozwala uczniom na rozwijanie swoich zainteresowań.

Paulina Mazepa

 
 

II miejsce Pauliny w II Podkarpackim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej - "Piosenka w Meloniku"

 

Paulina LAUREATKĄ NAGRODY PODKARPACKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDÓW TERYTORIALNYCH

 

Paulina na deskach "Siemaszkowej"!!!

 

Paulina stypendystką PROGRAMU WSPIERANIA EDUKACJI UZDOLNIONEJ MŁODZIEŻY "Nie zagubić talentu"

 

Udział w przedstawieniu słowno - muzycznym zatytułowanym "Jan Paweł II - człowiek modlitwy"

 

BIESIADA POETYCKA

 

DZIEŃ PAPIESKI


Adres szkoły | Autorzy strony | Poczta | Linki | Polityka Cookies |

Copyright © ZS Lubaczów 2002 - 2013.