03 Wrz 2019

Odjazdy autobusów PKS

Odjazdy autobusów PKS z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

14:05 – Wielkie Oczy,

14:05 – Łukawiec przez Tarnawskie,

14:05 – Oleszyce,

14:05 – Cewków,

14:05 -Stary Lubliniec,

14:05 -Narol przez Rudę Różaniecką,

14:05 -Radruż przez Horyniec Zdrój,

 

15:00 – Nowa Grobla,

15:00 – Łówcza przez Narol,

15.00 – Potok Jaworowski przez Wielkie Oczy.